Strona główna

Centrum Transferu Technologii Politechniki Opolskiej ma zaszczyt zaprosić pracowników naukowych oraz administracyjnych naszej uczelni na dwudniowe szkolenie z zakresu zarządzania uczelnianą własnością intelektualną, które odbędzie się w dniach 30.11 – 01.12.2017 r., w godzinach 9:00 – 15:00, w auli nr 25 w budynku nr 9A Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76.

Szkolenie podzielone zostało na 3 moduły tematyczne dotyczące: organizacji procesów komercjalizacji własności intelektualnej w uczelni, sposobów komercjalizacji wyników prac B+R oraz powiązanych z tym obszarem aspektów prawnych. Szkolenie skierowane jest do pracowników naukowych oraz administracyjnych naszej uczelni, a przygotowane i poprowadzone będzie przez zewnętrznych specjalistów z zakresu transferu technologii oraz własności intelektualnej posiadających doświadczenie w realizacji projektów komercjalizacyjnych krajowych oraz międzynarodowych.

Zachęcamy do zapoznania się z PROGRAMEM SZKOLENIA i prosimy o potwierdzenie uczestnictwa przesyłajac wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21 listopada 2017 r.