Strona główna

Zachęcamy do przystąpienia do Programu Akcelaracyjnego na najlepszy pomysł biznesowy z dziedziny energetyki pod nazwą: „Warm up Your Business with ECO & PNT”.

Pomysły można zgłaszać w trzech obszarach: rozwiązania technologiczne z zakresu energetyki, rozwiązania proekologiczne i prośrodowiskowe w branży energetycznej, jak również rozwiązania organizacyjno – marketingowe w dziedzinie energetyki.

Program akceleracyjny „Warm up Your Business with ECO & PNT” skierowany jest do wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem studentów, doktorantów, absolwentów uczelni, startupów, jak również uczniów szkół średnich.

Autorzy 10 najlepszych pomysłów wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach oraz indywidualnych spotkaniach z mentorami. Warsztaty praktyczne z zakresu m.in. wystąpień publicznych, budowy modeli biznesowych, design thinking, komercjalizacji badań i patentów, pomogą zarówno w przygotowaniu projektu, jak i jego prezentacji przed komisją konkursową podczas gali finałowej. Do ścisłego finału zakwalifikują się trzy najlepsze pomysły, które zaprezentują się przed inwestorem.

Do wygrania w konkursie są atrakcyjne nagrody: 10 tys. zł dla studentów, doktorantów, absolwentów i startupów oraz 5 tys. zł dla uczniów szkół średnich, a także możliwość założenia spółki celowej w partnerstwie z firmą ECO i Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu, jak również możliwość zgłoszenia rozwiązania technicznego w Urzędzie Patentowym RP.

Pomysły można zgłaszać do 13.04.2018 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie: www.warmupbiznes.pl