CZCIONKA:
KONTRAST:

Centrum Transferu Technologii

WEiZ

Budynek CeNaBiz posiada wyposażone w sprzęt multimedialny (komputery, projektory, tablice interaktywne, tablety): dwie sale audytoryjne (na 120 i 80 osób), salę seminaryjną na 40 osób, 2 pokoje biznesowe, 2 laboratoria komputerowe, 15 pokoi do pracy, szatnię, zaplecze sanitarne oraz gospodarcze. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Laboratorium Sensoryczne jest dedykowane świadczeniu usług marketingowych, prac badawczych i analitycznych. W ramach laboratorium funkcjonują dwie pracownie: obrazu oraz audio-video. Uzupełnieniem jest punkt badań oraz analiz opinii społecznych. Wyposażenie laboratorium to przede wszystkim: kamery HD, profesjonalny cyfrowy aparat fotograficzny wraz z osprzętem, pełne wyposażenie studia fotograficznego, nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, komputery oraz profesjonalne oprogramowanie do składu DTP oraz authoringu liniowego i nieliniowego video, miksery audio/wideo.

Sala służy do prowadzenia ćwiczeń o tematyce związanej z postępowaniami sądowymi. Wygląd sali odzwierciedla układ prawdziwej sali rozpraw, dzięki czemu studenci mogą przygotowywać symulacje rozpraw sądowych oraz wyjaśniać ich przebieg.

Studio fotograficznie wyposażone w profesjonalne oświetlenie oraz automatyczny system teł do fotografii portretowej. Na wyposażeniu studia znajdują się także namioty bezcieniowe do fotografii produktowej.

Laboratorium stworzone w celu rozwijania zdolności kreatywnych. W zasoby lab. wchodzą gry planszowe dające możliwość treningu takich umiejętności jak: zdolności logicznego myślenia, pracy w grupie, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, determinacji i zdrowej rywalizacji, samodzielności w podejmowaniu decyzji i wielu innych przydatnych w procesach decyzyjnych.